DOMESTOS dezinfekčný tekutý čistič 750 ml

Kód: 277 2631 276 Zvoľte variantu
€2 €1,90 €1,90 od €1,90 €1,67 bez DPH €1,58 bez DPH €1,58 bez DPH od €1,58 bez DPH
Skladom (9 ks) Externý sklad 1 a viac Skladom (9 ks) Zvoľte variantu
Variant
Môžeme doručiť do:
28.1.2021 3.2.2021 28.1.2021 Zvoľte variantu

DOMESTOS dezinfekčný tekutý čistič 750 ml

Domestos extender Power 750 ml

Tekutý dezinfekčný a čistiací prostriedok, z obsahom aktívnych molekúl, ktoré chránia toaletu pred vodným kameňom. Prilne k povrchu aj pod vodnou hladinou a odstraňuje škvrny a bráni hromadeniu vodného kameňa v toalete.

Domestos dezinfekčný tekutý čistič White & Shine

účinne vyčistí silne znečistené miesta a odstráni až 99,9 % známych baktérií a plesní. Ošetrované plochy zanecháva žiarivo biele. Je vhodný pre celú domácnosť a môžete ho používať neriedený, ako aj riedený.

Domestos ZERO na vodný kameň

 Gélový dezinfekčný prípravok na odstraňovanie vodného kameňa v toalete, likviduje mikroorganizmy (baktérie, kvasinky,plesne, bakteriálne spóry a vírusy)

Detailné informácie

Podrobný popis

Dôležité upozornenia:

Biocídne produkty používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte.

Zložky:

dezinfekčná látka: chlórnan sodný 4,5 g / 100 g, menej ako 5 % bieliace činidlo na báze chlóru (chlórnan sodný), neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, parfum

Použitie:

Bezpečnostný uzáver odolný proti otvoreniu deťmi: Otvoriť: Stlačte plochy na oboch stranách vrchnáka a otočte vrchnák v protismere hodinových ručičiek. Zavrieť: Jemne vrchnák zatvárajte, kým nebudete počuť cvaknutie. Neriedený - intenzívna dezinfekcia: Záchodové misy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80 ml) a nechajte pôsobiť 30 minút na likvidáciu baktérií, húb, vírusov a spór. Pre optimálnu dlhodobú ochranu pred vodným kameňom a mikroorganizmami, používajte prípravok aspoň raz do dňa. Odtoky v kuchyni a kúpeľni: pre dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odtoku a nechajte pôsobiť 30 minút, potom dôkladne opláchnite. Umývadlá: nalejte do odtoku a prepadu a nechajte 30 minút pôsobiť, potom dôkladne opláchnite. Riedený - dezinfekcia: Podlahy a pracovné plochy: prilejte 180 ml prípravku Domestos do 5 litrov vody. Nemusíte oplachovať. Nepoužívajte neriedený na podlahy. Špongie a handričky na riad: prilejte 90 ml prípravku Domestos do vedra do polovice naplneného vodou a nechajte 60 minút namáčať. Riedený - bielenie bielizne: Prilejte 20 ml prípravku Domestos do 5 litrov vody a namočte cez noc. Potom dôkladne vypláchajte. Vždy používajte plastovú nádobu. Vhodné na použitie v domácnostiach so septickými nádržami (20 ml). 1 vrchnák = 15 ml.

Upozornenie na nebezpečenstvá:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.