Manuálny laserový senzor pre rotačné lasery so zeleným lúčom RD200G

Kód: RD200G
€111,60 / ks €93 bez DPH
Externý sklad 1 a viac Nivel System
Môžeme doručiť do:
8.12.2023

Nivel System RD200G je dekodér zeleného laserového lúča navrhnutý pre prácu v otvorených priestoroch, kde je laserový lúč neviditeľný voľným okom. Výrobok je vybavený dvoma LCD obrazovkami, vďaka ktorým dokážeme pozorovať merania z oboch strán prístroja. Prijímač RD200G je kompatibilný s väčšinou rotačných laserov. Má dva režimy presnosti: režim presnosti a hrubý režim. Prístroj má reproduktor, ktorý vysiela 3 zvukové frekvencie. Vďaka tomu môžeme bez toho, aby sme sa pozreli na detektor, zistiť, či je meranie príliš nízke, príliš vysoké alebo úplne horizontálne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kľúčové vlastnosti:

Ideálne pre rotačné lasery Má masívne gumené puzdro Ľahké čítanie lúča v teréne Osvetlenie pre prácu v tmavých miestnostiach a neskoré hodiny 2 LCD obrazovky uľahčujú prácu 3 zvukové frekvencie vám umožňujú merať bez pozerania sa na detektor Jednoduchá a intuitívna prevádzka Dva režimy presnosti

Technické údaje:

Výška meracieho okna: 45 mm Presnosť: Presný režim / - 1 mm; Hrubý režim / - 5 mm Napájanie: 9V batéria Automatické vypnutie: Áno Prevádzková teplota: -20 až 50 stupňov Celzia Rozmery: 155 x 75 x 30 mm Hmotnosť: 258 g (prijímač, batéria), 195 g (držiak zamestnanca)

Obsahuje:

Prijímač RD200G 9V batéria

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nivel system
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: