Rúško CXS DUST

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

Rúško CXS DUST

Materiál: 100% polypropylén

  • tvarované
  • na zabránenie kontaminácie produktov

 

 

Dostupnosť Skladom (46 ks)
Cena €0,08 bez DPH
€0,10    
Kód tovaru 4590005
Značka Canis
Kategória Ochranné pomôcky
 

Respirátory sú často zamieňané s chirurgickými rúškami. Rozdiel medzi nimi spočíva v tom, že rúška chránia okolie pred nositeľom, pričom pri respirátoroch je to naopak.

Materiál "polypropylén": je veľmi ľahký, hydrofóbny, to znamená, že do takýchto polypropylénových vlákien sa voda nevpíja, ale rýchlo odkvapkáva, polypropylén má teda najnižšiu nasiakavosť, pričom táto vlastnosť je trvalá, vlhkosť je rýchlo odvádzaná a neodparuje sa na pokožke. Tento materiál sa vyznačuje nízkou tepelnou vodivosťou, výrobky z tohto materiálu vykazujú vysoký stupeň tepelnej izolácie. Ešte pred zvláknením je polypropylén farebný v hmote, čím je farbivo uzavreté vo vlákne, výsledkom toho je pri finálnych produktoch ich vysoká farebná stálosť. Výrobky z polypropylénu je možné prať pri vysokých teplotách, čím sa odstraňujú všetky typy nečistôt a farebná stálosť zostáva zachovaná. Tento materiál je recyklovateľný a odoláva oderu a treniu. Je odolný voči mazivám. Taví sa pri teplote vyššej ako 160 °C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Systém kvality každoročne potvrdzujeme certifikáciou podľa STN EN ISO 9001:2008.

V našom sortimente nájdete pracovné odevy, pracovnú obuv, rukavice, tovar pre prácu vo výškach, ochranu zraku, sluchu, hlavy a oblečenie pre voľný čas.