Bedrový pás CXS

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

Bedrový pás CXS

Materiál: 60% neoprén, 20% nylon, 15% polyester, 5% polyetylén

Veľkosť: M-L, XL-2XL

Farba: čierno/oranžová

  • zapínanie na suchý zips
  • pevné pruhy na chrbte
  • možnosť pritiahnutia pruhu

 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (4 ks) Na objednávku
Variant
Cena €8,33 €8,33 €8,33 bez DPH
€10 €10 €10    
Značka Canis
Kategória Odevy
 

Materiál "neoprén (polychloroprén)": ide o syntetický latex. Získava sa polymerizáciou zlúčeniny chlóru: polychloroprén, ide o viacvrstvový pružný a syntetický materiál s nízkou hustotou. Tento materiál je veľmi kvalitný a vyznačuje sa dlhou životnosťou okrem toho má tie isté výhody ako latex, nepriepustnosť, elastickosť, odolnosť na alkohol čistiace látky. Taktiež poskytuje výbornú ochranu pred chemikáliami, olejom a hydrouhlíkmi a má dobrú odolnosť proti teplu.

Materiál "nylon": predstavuje celú skupinu syntetických polymérov. Hlavnou prednosťou tohto materiálu je jeho vysoká odolnosť, taktiež pevnosť je totižto ťažké ho poškodiť a roztrhnúť. Nylon je veľmi príjemný na dotyk a ľahký, na druhej strane však nie je odolný voči vlhkosti, čo mu postupne uberá na kvalite, je tiež náchylný na blednutie farieb, predovšetkým pri pôsobení UV žiarenia. Nylon je tiež známy svojou schopnosťou produkovať statický náboj.

Materiál "polyester": je súhrnné označenie pre pomerne veľké množstvo rôznych syntetických polymérnych vlákien. Tento materiál je odolný voči naťahovaniu a oderu, je pružný, odolný voči slnečnému žiareniu a aj pri častom praní si zachováva svoju kvalitu. Ďalšou vlastnosťou materiálu je jeho rýchle schnutie, nekrčivosť, dobrá elastickosť, trvácnosť farieb, ľahká údržba, odolnosť na kyseliny, rozpúšťadlá a teplo. Môže byť miešané s vlnou a bavlnou, čím sa umožňuje absorpcia potu, znižuje sa drsnosť povrchu a znižuje sa tendencia šúpania.

Materiál "polyetylén": polymér získaný polymerizáciou etylénových molekúl. Ide o látku s dobrou odolnosťou voči chemickým látkam, veľkou stabilitou. Ide o materiál, ktorý sa ľahko recykluje. Polyetylén je klasifikovaný podľa hustoty. PEBD (nízka hustota) je ohybný plast, ktorý sa používa na popruhy do prílb. PEHD (vysoká hustota) je tvrdý plast, ktorý sa používa na škrupinu prílb. Vlákno PEHT (vysoká pevnosť) sa vyznačuje dobrými mechanickými vlastnosťami a najmä voči prerezaniu.

symboly_pro_udrzbu

 

Zaradenie I. Unisex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: