Čiapka zimná CXS FJODOR

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

Zimná čiapka CXS FJODOR vločka2

Materiál: 100% polyester

Podšívka: umelá kožušina

Veľkosť: 54-56, 57-59, 60-62

Farba: čierno/sivá

  • fleecový vrchný materiál
  • nastaviteľné zapínanie na sponu

 

 

Dostupnosť Zvoľte variant Na objednávku Na objednávku
Variant
Cena €4,42 €4,42 €4,42 bez DPH
€5,30 €5,30 €5,30    
Značka Canis
Kategória Odevy
 

Materiál "polyester": je súhrnné označenie pre pomerne veľké množstvo rôznych syntetických polymérnych vlákien. Tento materiál je odolný voči naťahovaniu a oderu, je pružný, odolný voči slnečnému žiareniu a aj pri častom praní si zachováva svoju kvalitu. Ďalšou vlastnosťou materiálu je jeho rýchle schnutie, nekrčivosť, dobrá elastickosť, trvácnosť farieb, ľahká údržba, odolnosť na kyseliny, rozpúšťadlá a teplo. Môže byť miešané s vlnou a bavlnou, čím sa umožňuje absorpcia potu, znižuje sa drsnosť povrchu a znižuje sa tendencia šúpania.

Materiál "fleece": záťažná pletenina charakteristická husto počesaným mäkkým povrchom s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami za každého počasia. Dokáže absorbovať pot a bráni prieniku vetra, výrobky sú vhodné na výšivku či vypaľovanie laserom. Fleece je hrubá a mäkká látka, ktorá je česaná na oboch stranách.

Materiál "umelá kožušina (plyš)": je tkaný materiál, ktorý je vyrobený z kvalitných syntetických vlákien s dĺžkou viac ako 3 mm. Ak je tento materiál skutočne kvalitný je na prvý pohľad, k nerozoznaniu od reálnych kožušín a je dokonalou alternatívou, dokonca je odolný voči záderom a mechanickému poškodeniu. Umelá kožušina je vyrábaná s dlhým alebo krátkym vlasom, s nádychom lesku alebo naopak s matnou štruktúrou, v mnohých farebných kombináciách. Výhodou tohto materiálu je jeho veľmi ľahká údržba, možnosť prania, výborné izolačné vlastnosti a schopnosť udržať teplo na dlhé hodín.

symboly_pro_udrzbu

Zaradenie I. Unisex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Systém kvality každoročne potvrdzujeme certifikáciou podľa STN EN ISO 9001:2008.

V našom sortimente nájdete pracovné odevy, pracovnú obuv, rukavice, tovar pre prácu vo výškach, ochranu zraku, sluchu, hlavy a oblečenie pre voľný čas. Ťažíme zo svojich dlhoročných skúseností s priamym dovozom tovaru z ázijských krajín, vyvíjame a produkujeme vlastný voľnočasový a pracovný sortiment pod značkou CXS. Sme tiež autorizovaným distribútorom niekoľkých prestížnych európskych značiek ako 3M, ANSELL, BESTARD, DUPONT, KIMBERLY CLARK, MAPA, OKULA, PROHELM, PROTEKT, ATLAS. To všetko je doplnené o vlastnú zákazkovú výrobu pracovných odevov a potlačí podľa priania zákazníka.