Kríž reflexný CROSS

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Reflexný kríž CROSS

Značka: Vizwell

Materiál: 100% polyester

Veľkosť: UNI

Farba: žltá, oranžová

Norma: EN 13356

  • elastický
  • šírka 4 cm
  • 1,3 cm reflexné pásky
  • nastaviteľná šírka a dĺžka pásov
  • plastová spona
Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (6 ks)
Variant
Cena €7,25 €7,25 €7,25 bez DPH
€8,70 €8,70 €8,70    
Značka Canis
Kategória Odevy
 

Norma EN ISO 13356:2001-STN EN 13356 (83 2719) sa týka výstražných doplnkov na neprofesionálne použitie, skúšobných metód a požiadaviek. Norma EN 13356 stanovuje požiadavky na optické vlastnosti pre doplnky určené na nosenie alebo pre neprofesionálne použitie.

Norma: EN ISO 13356:2001-STN EN 13356 (83 2719)

Materiál "polyester": je súhrnné označenie pre pomerne veľké množstvo rôznych syntetických polymérnych vlákien. Tento materiál je odolný voči naťahovaniu a oderu, je pružný, odolný voči slnečnému žiareniu a aj pri častom praní si zachováva svoju kvalitu. Ďalšou vlastnosťou materiálu je jeho rýchle schnutie, nekrčivosť, dobrá elastickosť, trvácnosť farieb, ľahká údržba, odolnosť na kyseliny, rozpúšťadlá a teplo. Môže byť miešané s vlnou a bavlnou, čím sa umožňuje absorpcia potu, znižuje sa drsnosť povrchu a znižuje sa tendencia šúpania.

Jedným z faktorov, ktorý sa vzťahuje na životnosť výstražného odevu je maximálny počet čistiacich cyklov, uvedený na výrobku. Životnosť výstražného odevu závisí aj na používaní, starostlivosti, skladovaní a atď. Ak nie je stanovený počet čistiacich cyklov, boli materiály testované po minimálne 5 čistiacich cyklov.

symboly_pro_udrzbu

Značka Vizwell
Zaradenie I. Unisex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Systém kvality každoročne potvrdzujeme certifikáciou podľa STN EN ISO 9001:2008.

V našom sortimente nájdete pracovné odevy, pracovnú obuv, rukavice, tovar pre prácu vo výškach, ochranu zraku, sluchu, hlavy a oblečenie pre voľný čas. Ťažíme zo svojich dlhoročných skúseností s priamym dovozom tovaru z ázijských krajín, vyvíjame a produkujeme vlastný voľnočasový a pracovný sortiment pod značkou CXS. Sme tiež autorizovaným distribútorom niekoľkých prestížnych európskych značiek ako 3M, ANSELL, BESTARD, DUPONT, KIMBERLY CLARK, MAPA, OKULA, PROHELM, PROTEKT, ATLAS. To všetko je doplnené o vlastnú zákazkovú výrobu pracovných odevov a potlačí podľa priania zákazníka.