Kód: H1479/36-38 H1479/39-41 H1479/42-45 H1479/46-48 H1480/36-38 H1480/39-41 H1480/42-45 H1480/46-48 H1481/36-38 H1481/39-41 H1481/42-45 H1481/46-48 Zvoľte variant | Značka: Ardon

Ponožky ADN BLUE, GREEN, ORANGE

€2,20 €1,83 bez DPH
Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Objednaný vždy štvrtok Zvoľte variant
Variant:

Ponožky ADN BLUE, GREEN, ORANGE

Materiál: 30% nylon, 25% bavlna, 20% COOLMAX, 23% polyester, 2% elastan 

Veľkosť: 36-38, 39-41, 42-45, 46-48

Farba: sivé + modré detaily, sivé + zelené detaily, sivé + oranžové detaily

  • spodná strana chodidla so zosilnením
  • vlákno COOLMAX schne dvakrát rýchlejšie než bavlna
Kategória: Odevy

Materiál "nylon": predstavuje celú skupinu syntetických polymérov. Hlavnou prednosťou tohto materiálu je jeho vysoká odolnosť, taktiež pevnosť je totižto ťažké ho poškodiť a roztrhnúť. Nylon je veľmi príjemný na dotyk a ľahký, na druhej strane však nie je odolný voči vlhkosti, čo mu postupne uberá na kvalite, je tiež náchylný na blednutie farieb, predovšetkým pri pôsobení UV žiarenia. Nylon je tiež známy svojou schopnosťou produkovať statický náboj.

Materiál "bavlna": bavlnená látka je najobľúbenejšia medzi všetkými druhmi látok, pretože je možné ju všestranne využiť a je pohodlná na nosenie. Prírodné textilné vlákno, ktoré vzniká z hebkých vlákien, v ktorých sa nachádzajú semená bavlny: skladá sa z asi 94% celulózy. Medzi vlastnosti tohto materiálu patrí jej veľmi dobré spracovanie, robustnosť, prispôsobenie a rovnako aj mäkkosť, priedušnosť, ľahké ošetrovanie a tiež sa vyznačuje predovšetkým pohodlnosťou, ľahko sa čistí a dobre absorbuje.

Materiál "COOLMAX": zaraďujeme medzi najefektívnejšie materiály súčasnosti, vyznačuje sa nízkou hmotnosťou, vysokou priedušnosťou a rýchlo schne a to o 50% rýchlejšie ako bavlna a rovnako rýchlejšie ako bavlna aj odvádza vlhkosť a to o 30%. Odevy vyrobené z daného materiálu sa ľahko udržiavajú a okrem toho ostávajú jemné a neodierajú sa. Sú odolné proti zrážaniu, pachom a plesniam. Vhodné na akékoľvek aktivity v teplých klimatických podmienkach, v lete a pri zvýšenej tvorbe potu (celoročne).

Materiál "polyester": je súhrnné označenie pre pomerne veľké množstvo rôznych syntetických polymérnych vlákien. Tento materiál je odolný voči naťahovaniu a oderu, je pružný, odolný voči slnečnému žiareniu a aj pri častom praní si zachováva svoju kvalitu. Ďalšou vlastnosťou materiálu je jeho rýchle schnutie, nekrčivosť, dobrá elastickosť, trvácnosť farieb, ľahká údržba, odolnosť na kyseliny, rozpúšťadlá a teplo. Môže byť miešané s vlnou a bavlnou, čím sa umožňuje absorpcia potu, znižuje sa drsnosť povrchu a znižuje sa tendencia šúpania.

Materiál "elastan (spandex)": pružný materiál vyrobený zo syntetických elastomerových nití, je vždy fixovaný s inými vláknami, aby mala látka nasledovné vlastnosti: hebkosť, elastickosť a schopnosť nekrčiť sa. Hlavnou výhodou tohto materiálu je jeho nesmierna flexibilita a pevnosť. Elastan je veľmi ľahký a príjemný na dotyk.

symboly_pro_udrzbu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.