Kód: 111400215091 111400215092 111400215093 Zvoľte variant | Značka: Canis

Vesta reflexná detská CXS TEDDY

€2,50 €2,08 bez DPH
Externý sklad 1 a viac Skladom (1 ks) Externý sklad 1 a viac Zvoľte variant
Variant:

Reflexná vesta detská CXS TEDDY

Materiál: 100% polyester

Veľkosť: XS - M (veľ. XS - žltá vesta s potlačou, veľ. S, M - žltá vesta bez potlače)

Farba: žltá

Norma: EN ISO 1150

  • reflexné pásiky
  • zapínanie na suchý zips

 

 

Kategória: Odevy

Reflexné/výstražné odevy s vysokou viditeľnosťou na neprofesionálne použitie sa vzťahuje norma EN ISO 1150. Norma stanovuje požiadavky na optické vlastnosti reflexných odevov s vysokou viditeľnosťou, ktorých nositeľmi sú nielen dospelé ale aj mladistvé osoby a to na neprofesionálne použitie. tieto odevy sú určené na vizuálnu signalizáciu prítomnosti užívateľa a to za akýchkoľvek podmienok vo dne ako aj za tmy.

Norma: EN ISO 1150

Materiál "polyester": je súhrnné označenie pre pomerne veľké množstvo rôznych syntetických polymérnych vlákien. Tento materiál je odolný voči naťahovaniu a oderu, je pružný, odolný voči slnečnému žiareniu a aj pri častom praní si zachováva svoju kvalitu. Ďalšou vlastnosťou materiálu je jeho rýchle schnutie, nekrčivosť, dobrá elastickosť, trvácnosť farieb, ľahká údržba, odolnosť na kyseliny, rozpúšťadlá a teplo. Môže byť miešané s vlnou a bavlnou, čím sa umožňuje absorpcia potu, znižuje sa drsnosť povrchu a znižuje sa tendencia šúpania.

Veľkostná tabuľka   (klik)

Jedným z faktorov, ktorý sa vzťahuje na životnosť výstražného odevu je maximálny počet čistiacich cyklov, uvedený na výrobku. Životnosť výstražného odevu závisí aj na používaní, starostlivosti, skladovaní a atď. Ak nie je stanovený počet čistiacich cyklov, boli materiály testované po minimálne 5 čistiacich cyklov.

symboly_pro_udrzbu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.