GOTS organická kolekcia


Za každým výrobkom, ktorý nesie označenie Global Organic Textile Standard, stoja tie najprísnejšie pravidlá pestovania a produkcie biotextílií. Rešpektovaná certifikácia GOTS garantuje na celom svete ekologickú a etickú výrobu a biokvalitu samotných produktov v celom dodávateľskom reťazci. Zodpovedne tak chráni životné prostredie, zdravie zamestnancov aj tých, ktorí odevy z organickej bavlny nosia.

 

Výsev, starostlivosť o rastliny, zber aj spracovanie vlákien sa musí zaobísť bez chemikálií. Na farmách sa pestujú iba druhy bez genetickej modifikácie, zatiaľ čo pôda získava živiny z maštaľného hnoja a kompostu. Nepoužívajú sa umelé hnojivá, pesticídy ani insekticídy ale len prirodzené prírodné postupy. Súbežne s tým GOTS dohliada na férové a bezpečné pracovné podmienky pre všetkých zamestnancov na poli aj v továrňach. Vďaka tejto certifikácii tak máte istotu, že nosíte skutočne etické oblečenie

 


Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie