Rovinový krížový laser so zeleným lúčom CL2G

Kód: CL2G
€339,60 / ks €283 bez DPH
Externý sklad 1 a viac Nivel System
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
 • inovatívny stavebný laser s zeleným lúčom – 2 x 360° rovina  (1 x vertikálna, 1 x horizontálna)
 • veľmi dobre viditeľný, jasný lúč – presné merania (2,0 mm/10m)
 • univerzálne uplatnenie – práca v interiéri aj exteriéri (do 70m), tiež so šikmou rovinou
 • bezpečné používanie po celé roky, spoľahlivý, osvedčený dizajn (IP54)

Detailné informácie

Podrobný popis

Nivel System CL2G je viacúčelový 2D krížový laser. Prístroj určuje referenčné čiary na stenu  (horizontálne a vertikálne), ktoré podporujú všetky dokončovacie a všeobecné stavebné práce. Laser má dve laserové hlavy, vďaka ktorým má používateľ možnosť pracovať s dvoma laserovými rovinami – každá v rozsahu 360°. Zobrazenie týchto rovín súčasne vám umožňuje určiť pravý uhol. Táto možnosť je užitočná pri stavebných a dokončovacích prácach. Uzamknutie kompenzátora umožňuje prácu so šikmými rovinami.  Vstavaný  závit statívu  umožní spoľahlivú a stabilnú fixáciu prístroja na statív, alebo adaptér. Zosilnené komponenty laserového krytu chránia prístroj pred poškodením a nárazmi.

 • presnosť a spoľahlivosť –  Dobre viditeľný zelený laserový lúč na pohodlnú prácu za všetkých podmienok (4-krát viditeľnejší ako červený laser) s presnosťou ±2 mm/10 m
 • všestrannosť – 2 laserové roviny (360°), ovládanie stavebných prác v rozsahu dvoch osí, spodný laserový lúč už na úrovni 19 mm umožňuje vyrovnávanie podláh, položenie dlažby
 • digitálne indikácie – schopnosť pracovať s prijímačom RD800 DIGITAL, na ktorom je výškový rozdiel prezentovaný v milimetroch
 • rýchle vyrovnávanie –  moderný systém  kompenzácie magnetických vibrácií zaisťuje rýchlu prípravu prístroja na prevádzku, laser stabilne určuje lúč aj na nestabilnej základni a po uzamknutí vám umožňuje pracovať so sklonmi
 • ešte väčší dosah – pulzná funkcia umožňuje pracovať s laserovým prijímačom mimo budov na dlhé vzdialenosti (pracovný priemer 140m)
 • intuitívne ovládanie – jednoduchý a rýchly ovládací panel s aplikáciou pre mobilné zariadenia (Bluetooth)
 • laserový adaptér – bezpečné upevnenie aj v náročných podmienkach na stavenisku, navyše možnosť nastavenia výšky
 • efektívne napájanie – akumulator Li-ion (4000mAh) bez pamäťového efektu, možnosť nabíjania počas prevádzky
 • odolný voči poškodeniu, odolné vybavenie – vystužený kovovým krytom, kovové kryty laserových hláv, gumové rohy tlmiace a chrániace laser pred poškodením a nárazmi, odolnosť voči prachu a vode (IP54)

Jednoduché a rýchle merania

Po  zapnutí  sa laser CL2G automaticky vyrovná a je  okamžite pripravený na prácu. Generovaný modrý laserový  lúč je 4-krát viditeľnejší ako červený lúč a tenší v porovnaní so zeleným lúčom.  Modrý lúč  je jasnejší, čo zlepšuje komfort práce v malých miestnostiach. Táto laserová farba je šetrná k zraku a používateľ môže pracovať aj v slnečných miestnostiach.

Univerzálna aplikácia

Prístroj vám umožňuje pracovať s horizontálnymi aj vertikálnymi rovinami. Naraz je možné zobraziť dve roviny.

Spoľahlivosť na stavenisku

Prístroj je odolný voči prachu a vode (IP54). Telo lasera je vystužené kovovými prvkami.  Vďaka čomu je vhodný do drsných podmienok na stavenisku.

Intuitívne ovládanie

CL2G má intuitívny ovládací panel. Riadenie funkcií sa vykonáva rýchlo a efektívne. Vďaka zabudovanému modulu Bluetooth a aplikácii je možné  diaľkovo ovládať funkcie laseru.

Pohodlné používanie

CL2G má intuitívny ovládací panel. Obsluha funkcií vrátane presného nastavenia lúča je efektívna a účinná. Vďaka modulu Bluetooth môže používateľ ovládať funkcie lasera pomocou mobilných zariadení. Vďaka šikovnému prepravnému kufríku a štandardnej výbave je laser veľmi efektívny, ľahko sa prenáša a inštaluje v teréne.

Laserový lúč zelený laser (515nm), trieda 2
Presnosť ±2,0mm/10m
Prevádzkový rozsah 30m (70m s prijímačom)
Bluetooth Áno
Náklon roviny Áno
Rozsah samonivelácie ± 3. 0°
Generované roviny 1 x horizontálne (360°), 1 x vertikálne (360°)
Závity 1/4″, 5/8″
Napájanie Li-ion 3,7V (4000 mAh)
Trieda odolnosti IP54
Rozsah prevádzkových teplôt -10°C až +50°C
Rozmery 130 x 90 x 133 mm
Hmotnosť 0,7 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nivel system
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: