Optický nivelačný prístroj N24x

Kód: N24X
€242,40 / ks €202 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Optický nivelačný prístroj Nivel System N24x je prístroj pre veľmi presné meranie výškových rozdielov. Nivelačný prístroj je vybavený vysoko kvalitnou optikou, ktorá zaručuje veľmi dobrú kvalitu obrazu (zreteľný obraz). Magnetický kompenzátor umožňuje meranie na nestabilných terénoch, kde môže byť statív s nivelačným prístrojom vystavený neustálym vibráciám. Prístroj je odolný voči prachu a vode, a preto ho možno používať v ťažkých podmienkach - za dažďa alebo vo veľmi prašnom prostredí. Nivelačný prístroj je určený pre geodetov, cestárov, stavbárov, archeológov, skrátka pre všetkých odborníkov, ktorí vyžadujú najvyššiu presnosť a spoľahlivosť meracieho prístroja.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZNAČKOVÉ ZARIADENIE ZA DOSTUPNÚ CENU

Nivel System je značka meracích prístrojov pre stavebníctvo a geodéziu. Produkty Nivel System sú určené širokej škále odberateľov, pre ktorých je jedným zo základných kritérií výberu prijateľná cena so zárukou primeranej kvality, ktorá zabezpečí možnosť všestranného použitia profesionálnej meracej súpravy za nižšiu cenu než doteraz.

NAJVYŠŠIA PRESNOSŤ MERANIA

Vďaka vysokej kvalite optického systému (so zväčšením 24x) zaisťuje nivelačný prístroj presnosť 2 mm na 1 km dvojitého nivelačného ťahu a môže byť použitý pre stavebné úlohy aj pri náročných geodetických meraniach. Obraz, ktorý vidíte cez okulár je jasný a zreteľný.

ODOLNÝ V NÁROČNÝCH PRACOVNÝCH PODMIENKACH A VOČI VIBRÁCIAM A OTRASOM

Zabudovaný magnetický kompenzátor prístroj automaticky vyrovnáva a uľahčuje tak prácu na miestach s nestabilným a vibrujúcim podložím (napr. na stavenisku alebo v blízkosti ťažkých strojov). Prístroj je tiež vodotesný a odolný voči prachu podľa štandardu normy IP66.

V MINIMÁLNEJ VZDIALENOSTI OD NIVELAČNEJ LATY

Zariadenie je prispôsobené na prácu s minimálnou vzdialenosťou cieľa 0.3 m, čo umožňuje niveláciu v blízkosti počiatočného bodu, ak by bolo nutné ho zmeniť.

KOMFORTNÉ OVLÁDANIE

Zameriavacia skrutka umožňuje presne natočiť prístroj na nivelačnú latu a libela so zrkadlom zase umožňuje jednoduché a rýchle vyrovnanie prístroja.

STABILNÝ A SPOĽAHLIVÝ

Kovové telo a kvalitné komponenty nivelačného prístroja zabezpečujú bezproblémovú prevádzku aj v ťažkých podmienkach. Vaše zariadenie bude fungovať vďaka popredajnému servisu ešte po mnoho rokov.

SPOĽAHLIVÉ A OVERENÉ ZARIADENIE

Meracie zariadenia používané na stavenisku je podrobené najvyšším testom odolnosti. Malo by zabezpečiť stabilnú prácu a správne merania, či už sa s ním pracuje v prašnom prostredí, v ťažkých terénnych podmienkach alebo v blízkosti ťažkých strojov. Práve preto kladie spoločnosť na prvé miesto kvalitu svojich produktov. Tento výrok potvrdzuje fakt, že nivelačné prístroje Nivel System rady Nx sú vybavené komponentami najvyššej kvality. Pred predajom musí každý prístroj prejsť dôkladnými certifikovanými testami a kvalita týchto prístrojov je zaručená jednou z najdlhších záručných dôb na trhu t.j. 5-ročná záručná doba.


Zostava

Optický nivelační prístroj 1 ks
Clona okulára 1 ks
Rektifikačná ihla 1 ks
Olovnica 1 ks
Prepravný kufrík 1 ks
Manuál 1 ks

Záruka

Záruka je poskytovaná na dobu 5 rokov. Zákazníci získajú podporu v prípade akýchkoľvek problémov so zariadením počas záručnej doby a aj po jej uplynutí.

https://www.youtube.com/watch?v=W6El1QNKoZM 

 

Špecifikácia

Technické parametre

Dĺžka okuláru

215 mm

Presnosť na 1 km obojstranného nivelačného ťahu

2 mm/km

Presnosť 1 km dvojitej nivelácie s mikrometrom

nd

Zobrazenie

zreteľelné

Zväčšenie

24x

Priemer objektívu

36 mm

Zorné pole

1° 20' (2,3 m)

Rozlišovacia sila

3,5"

Minimálne zaostrenie

0,3 m

Hmotnosť prístroja

1,75 kg

Rozmery (š x v x d)

130 mm x 140 mm x 215 mm

Stupeň odolnosti

IP66

Záruka

5 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Nivel system
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: