Multifunkčný olej CBS

Kód: 16008
€8,90 / ks €7,42 bez DPH €2,23 / 100 ml
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2023

Objem: 400 ml

Balenie:

1 ks = 400 ml

1 karton = 12 ks x 400 ml

Profesionálne multifunkčné mazadlo CBS je špeciálne vyvinuté pre použitie ako mazací, konzervačný, antikorózny a uvoľňovací prostriedok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oblasti použitia:

- Vynikajúce mazivo:

Vysoká priľnavosť CBS ku kovom zabezpečí, aby sa mazacie zložky udržali na všetkých pohybujúcich sa častiach mechanizmu. Vytvára klzný povrch, ktorý odpudzuje prach a nečistoty. Vhodný na mazanie miest s vysokým tlakovým zaťažením, napr. retaze, tiahla radenia, plynu a spojky, mazanie bowdenov, pántov, kĺbových spojení.

- Vynikajúca ochrana proti korózii:

Pokrýva celý ošetrovaný povrch vrátane všetkých mikroskopických nerovností antikoróznym povlakom. Zabraňuje korózii kovov a elektrických konštrukčných prvkov, káblových očiek, reléových kontaktov, zásuviek, konektorov a káblových spojok.

- Spoľahlivo odstraňuje vlhkosť:

Vytvorí na kovovom povrchu vodovzdornú dielektrickú bariéru. CBS preniká medzi kov a vodu, ktorá tak vo forme guličiek stečie z ošetrenej plochy. Odstraňuje vlhkosť v elektrických a elektronických prvkoch, chráni rozdeľovače zapaľovania, káble automobilov, motocyklov a strojov.

- Rýchlo uvoľňuje spoje:

Má vynikajúcu schopnosť vzlínať a uvoľňovať zhrdzavené, stuhnuté či zapečené spoje, zahrdzavené čapy, rúrové spoje, skrutky, matice, kĺby, lankové tiahla, bowdeny, hriadele a zámky. Mazacie schopnosti CBS zabezpečia hladký chod týchto mechanizmov.

- Perfektne čistí:

Kompletne vyčistí ošetrovaný materiál a zároveň ho ochráni pred koróziou. Odstraňuje špinu, hrdzu a mastnotu z kontaktov na batériách, svorkovniciach, reťaziach a strojoch. Vyčistí znečistené konštrukčné diely a nástroje od dechtu a zvyškov mazív.

 Typické vlastnosti:

  • Vytvára klzný povrch, ktorý odpudzuje prach a nečistoty.
  • Odolný voči vysokej akceleračnej sile.
  • Vynikajúce mazanie a ochrana za extrémnych podmienok.
  • Ochrana proti korózii a agresívnemu prostrediu.
  • Vynikajúca mechanická a tepelná stabilita.
  • Odolný proti poveternostným vplyvom.
  • Aplikačná teplota medzi -50 °C a + 250 °C.
  • Aplikácia pomocou špeciálneho ventilu 360° v ľubovoľnej polohe.
  • Nevedie elektrický prúd.
  • Bez silikónu.

 

 

Použitie:

Podklad má byť suchý, bez prachu a starých zvyškov mazív. Tlakovú fľašu pretrepte vždy pred použitím. Zo vzdialenosti cca 20 - 25 cm cielene striekajte na požadovaný povrch.. Prebytočný mazací olej odstráňte handrou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: