Multifunkčný olej CBS

Kód: 16008
Značka: Cebra-Bowden
€6,20 €5,17 bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
12.8.2022

Objem: 400 ml

Balenie:

1 ks = 400 ml

1 karton = 12 ks x 400 ml

Profesionálne multifunkčné mazadlo CBS je špeciálne vyvinuté pre použitie ako mazací, konzervačný, antikorózny a uvoľňovací prostriedok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oblasti použitia:

- Vynikajúce mazivo:

Vysoká priľnavosť CBS ku kovom zabezpečí, aby sa mazacie zložky udržali na všetkých pohybujúcich sa častiach mechanizmu. Vytvára klzný povrch, ktorý odpudzuje prach a nečistoty. Vhodný na mazanie miest s vysokým tlakovým zaťažením, napr. retaze, tiahla radenia, plynu a spojky, mazanie bowdenov, pántov, kĺbových spojení.

- Vynikajúca ochrana proti korózii:

Pokrýva celý ošetrovaný povrch vrátane všetkých mikroskopických nerovností antikoróznym povlakom. Zabraňuje korózii kovov a elektrických konštrukčných prvkov, káblových očiek, reléových kontaktov, zásuviek, konektorov a káblových spojok.

- Spoľahlivo odstraňuje vlhkosť:

Vytvorí na kovovom povrchu vodovzdornú dielektrickú bariéru. CBS preniká medzi kov a vodu, ktorá tak vo forme guličiek stečie z ošetrenej plochy. Odstraňuje vlhkosť v elektrických a elektronických prvkoch, chráni rozdeľovače zapaľovania, káble automobilov, motocyklov a strojov.

- Rýchlo uvoľňuje spoje:

Má vynikajúcu schopnosť vzlínať a uvoľňovať zhrdzavené, stuhnuté či zapečené spoje, zahrdzavené čapy, rúrové spoje, skrutky, matice, kĺby, lankové tiahla, bowdeny, hriadele a zámky. Mazacie schopnosti CBS zabezpečia hladký chod týchto mechanizmov.

- Perfektne čistí:

Kompletne vyčistí ošetrovaný materiál a zároveň ho ochráni pred koróziou. Odstraňuje špinu, hrdzu a mastnotu z kontaktov na batériách, svorkovniciach, reťaziach a strojoch. Vyčistí znečistené konštrukčné diely a nástroje od dechtu a zvyškov mazív.

 Typické vlastnosti:

  • Vytvára klzný povrch, ktorý odpudzuje prach a nečistoty.
  • Odolný voči vysokej akceleračnej sile.
  • Vynikajúce mazanie a ochrana za extrémnych podmienok.
  • Ochrana proti korózii a agresívnemu prostrediu.
  • Vynikajúca mechanická a tepelná stabilita.
  • Odolný proti poveternostným vplyvom.
  • Aplikačná teplota medzi -50 °C a + 250 °C.
  • Aplikácia pomocou špeciálneho ventilu 360° v ľubovoľnej polohe.
  • Nevedie elektrický prúd.
  • Bez silikónu.

 

 

Použitie:

Podklad má byť suchý, bez prachu a starých zvyškov mazív. Tlakovú fľašu pretrepte vždy pred použitím. Zo vzdialenosti cca 20 - 25 cm cielene striekajte na požadovaný povrch.. Prebytočný mazací olej odstráňte handrou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie