Bison Epoxy 5 minutes 24ml

Kód: 90012
€8,60 / ks €7,17 bez DPH €35,83 / 100 ml
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Priezračne číre.
  • Otvorená doba spracovania 5 minút.
  • Konečná pevnosť 100 kg/cm2.
  • Odoláva vode, vlhkosti, olejom, rozpúšťadlám, riedeným kyselinám a lúhom.
  • Tepelná odolnosť od -40 °C do +100 °C.
  • Manipulačná pevnosť po 20 minútach v závislosti na teplote.
  • Vytvrdnutie po 24 hodinách.
  • Vypĺňa škáry a trhliny Po zatvrdnutí ho možno pretierať.

ROZSAH POUŽITIA:

Ideálne pre rýchle, pevné a neviditeľné opravy hrnčekov, porcelánu, keramiky, skla, kože, dreva, drevotriesky, kameňa, betónu, kovov, termosetov, tvrdého PVC, penového polystyrénu, laminátov, niektorých umelých hmôt (umakart, polyester, bakelit) ai. a to ako medzi sebou, tak aj navzájom. Vďaka plniacej schopnosti ideálne na vyplňovanie trhlín. Nie je vhodné na lepenie PP, PE, teflónu a silikónu.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Pracovná teplota je +5 ° až +35 °C. Lepené časti musia byť čisté, suché a odmastené. Odstráňte červený uzáver medzi piestami. Odlomte koncovú časť hubíc. Vytlačte dostatočné množstvo a dobre premiešavajte, kým nezískate rovnomerné zafarbenie. Otvorená doba spracovania je 5 minút. Lepidlo naneste jednostranne, pri drsných a poréznych materiáloch obojstranne, oba povrchy pritlačte k sebe a zafixujte (pomocou svoriek alebo pásky). Konce riadne očistite a uzavrite (uzáver je nutné vylomiť z piestov dvojstriekačky). Skladujte v suchu a chlade.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

Odolnosť voči vlhkosti: dobrá Teplotná odolnosť: od -40 ° C do +100 ° C Odolnosť voči chemikáliám: dobrá Plniaca schopnosť: dobrá

Bezpečnostné upozornenie

x
x

Signálne slovo: VAROVANIE Obsah nebezpečných látok: epoxidová živica z Bisfenolu A a epichlórhydrínu priemerná molekulová hmotnosť ≤700; 2,4,6- tris(dimethylaminometyl) fenol H315 - Dráždi kožu. H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí. H411 ​​- Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí. P261 - Zabráňte vdychovaniu pár. P280 - Používajte ochranné rukavice/ochranné okuliare/tvárový štít. P305+P351+P338 - PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. P501 - Odstráňte obsah/obal podľa štátnych predpisov. EUH205 - Obsahuje epoxidové zložky. Môže vyvolať alergickú reakciu. P302+P352 - PRI STYKU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: