Bison Vinyl Plastic 25ml

Kód: 90013
€6 / ks €5 bez DPH €24 / 100 ml
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024

Lepidlo určené predovšetkým na opravy výrobkov z mäkčeného PVC.

Umožňuje lepiť a opravovať aj priamo pod vodou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladá sa z kontaktného polyuretánového lepidla a transparentnej fólie z mäkčeného PVC k ľahkým opravám. Odoláva teplotám od -15 °C do +70 °C.

ROZSAH POUŽITIA:

Lepidlo vhodné na lepenie: Mäkkého PVC/Vinylu: nafukovacie lode, postele, bazéniky, plášte do dažďa z PVC, stanová tkanina, fólia, závesy do kúpeľní, atď. Umelá koža/Skai®: čalúnenie sedadiel (v automobiloch, na stoličkách, sedačkách), zastrešenie, vinylová (plastová) obuv, opasky, atď.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Odmastite, očistite a osušte lepený povrch. Upravte priloženú fóliu do okrúhleho tvaru, 1 - 2 cm väčšieho ako dierka/trhlina. Naneste tenkú vrstvu lepidla na oba povrchy, nechajte schnúť cca 5 - 10 minút a pevne stlačte dohromady po dobu niekoľkých sekúnd. Nafukovacie predmety: Čakajte najmenej 6 hodín (pri +20°C), kým predmet opäť nafúknete. Lepenie a opravy pod vodou: pripravte si záplatu o správnej veľkosti - radšej väčší. Naneste lepidlo na záplatu. Ihneď ponorte do vody a priložte na poškodené miesto (napr. roztrhnutú bazénovú fóliu). Nechajte minimálne 12 hodín bez namáhania. HOTOVO! TIP: Na tvrdé plasty použite BISON PLASTIC – zváracie lepidlo na lepenie tvrdých plastov – zváranie za studena.

UPOZORNENIE:

Nepoužívajte pri teplote pod +10 °C. Nie je vhodné pre polyetylénové (PE) fólie. Nežiaduce kvapky okamžite odstráňte acetónom. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Minimálna skladovateľnosť je 24 mesiacov.

Bezpečnostné upozornenie

x
x

Signálne slovo: NEBEZPEČENSTVO Obsah nebezpečných látok: acetón; etyl-acetát

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: